خدمات بازرگانی در تهران

صادرات و واردات

اگر نیازمند به مجموعه با سابقه در خصوص امور صادرات و واردات کالا و اثاثیه از گمرکات ایران هستید آرتا اکسپورت در این خصوص دست شما را به گرمی می فشارد و آماده ارائه خدمات بازرگانی و گمرکی می باشد.

خدمات بازرگانی در تهران

شرکت آرتا بازرگان (با مسئولیت محدود) با دانش بالا و بیش از ۱۵ سال تخصص و تجربه ی اجرایی در امور بازرگانی داخلی و خارجی توانسته است جایگاه ویژه مناسبی برای خود بدست آورد. این شرکت در سال ۱۳۸۳ با توجه به نیاز به انبارهای بزرگ و متناسب با استانداردهای جهانی از جمله استاندارد “ISO9001” و “ISO180001” تاسیس شده و عملا به بی نظیرترین مجموعه انبارداری و همچنین خدمات گمرکی و بازارگانی در سطح استان تهران تبدیل شده است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک های داخلی ایران

صادرات کالا از گمرک

صادرات کالا از کلیه گمرک های داخلی ایران

اخذ کارت بازرگانی

اخذ و خرید و فروش کارت بازرگانی

واردات کالا به کلیه گمرک ها

واردات کالا از سراسر دنیا

تخصیص ارز

تخصیص انواع ارز آزاد و دولتی 

انجام امور مجوزهای گمرکی

اخذ مجوزهای صادرات و واردات کالا

در خصوص صادرات و واردات سوالی دارید؟

هم اکنون میتوانید با تماس با کارشناسان ما خدمات خود را دریافت نمایید
مشاوره بگیرید

تماس با ما

جهت مشاوره و انجام امورز بازرگانی و گمرکی خود تماس حاصل نمایید
بعد از بزرگراه فتح غرب به شرق - آزادگان –انتهای بلوار سامانی پور – رو به روی درب خروجی گمرک – آرتا بازرگان
02128421
info@anbareomomi.com و یا استفاده از فرم تماس به صورت پاپ آپ

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.